Představení automatů na vodu

Automat na vodu, jinak také aquamat či aquabar, je jednoduše ovladatelný, nenáročný a odolný přístroj, který umožňuje automatický výdej bezpečné, zdravé a filtrované vody se samozřejmou možností chlazení či ohřívání na požadované teploty. Automat na vodu je tedy ideální pro využití na větších i menších pracovištích, v kancelářských prostorech, v ordinacích nebo v různých provozech. Nemine se účinkem ani v domácnosti.

K dostání je několik různých designů, ze kterých můžete vybírat, přičemž všechny typy mají společnou vlastnost velkého výkonu, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Obsluhuje se také s příjemnou jednoduchostí. Automat na vodu si můžete pronajmout nebo zakoupit ve dvou základních variantách. V nabídce máme klasické barely na vodu nebo výdejníky s připojením na vodovodní řád s kompletním záručním servisem.

Naše společnost poskytuje dva druhy automatů na vodu – barelový využívající barelů, které jsou na něho naraženy, a které jsou naplněny zcela přírodní, zdravou vodou. Tu stáčíme z podzemních zdrojů Kokořínska a její kvalita je dennodenně kontrolována laboratorními testy. Dodržování správného pitného režimu a dostatek vody v těle napomáhá k rychlejší regeneraci a ke zlepšení mozkové aktivity potřebné k výkonu práce. Zdraví životní styl spojený s dodržováním pitného režimu je základem pro Váš harmonický život. Buďte v kondici díky automatu na vodu po celý rok a dopřejte svým zaměstnancům, klientům nebo rodině stálý přísun kvalitní vody. Dalším druhem je tzv. POU, který je napojen na vodovodní řád. POU automaty odebírají z vodovodní sítě chlorovanou pitnou vodu, kterou následně řádně odchlorují a filtrují. Snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Flexibilně vyřizujeme objednávky i údržbu a to vše do druhého dne od objednání.

 

DETAILNÍ INFORMACE O NAŠICH AUTOMATECH NA VODU

 

Máte možnost si automat zakoupit nebo pronajmout s kompletním naším servisem. Pro více informací nás můžete kontaktovat.