Představení barelů na vodu

Barely na vodu se během posledních let staly velmi populárním a žádaným produktem jak ze strany jednotlivých spotřebitelů, tak i různých společností. Existuje pro to celá řada důvodů – my si nyní uvedeme několik hlavních.
Barelová voda může být velice prospěšná vašemu zdraví, neboť takový barel je na rozdíl od mnoha populárních nápojů v PET lahvích, kterými si lidé při dlouhodobém užívání v některých případech až poškozují tělo, naplňován čerstvou, přírodní vodou z podzemních zdrojů, což ho dělá naprosto ideálním pro jakékoliv využití. Ať už pro vaše osobní potřeby, děti, kolegy či zaměstnance, nebo i pro větší události jako slavnosti a podobně.

Zdravý pitný režim

Jak také všichni víme, pitný režim je základem pro řádné a efektivní fungování lidského organismu. Správný pitný režim každého člověka by pak měl obsahovat dva až tři litry vody denně. Nejde však pouze o množství, ale i o kvalitu. Bylo doloženo, že přírodní a čistá voda dělá našemu organismu nejlépe.

Společnost WATERCOOLER SYSTEM s.r.o. pro vás i nadále dodává oblíbené barely s vodou, které plníme zdravou a přírodní vodou z podzemního zdroje v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, která se vyznačuje výbornou chutí, výživným složením, a jejíž bezpečnost je pravidelně kontrolována akreditovanou laboratoří a ČZPI.

Jistě dalším velkým plusem vody v barelech je, kromě ekologických pozitiv, její nízká cena – zvláště oproti již zmíněným PET lahvím. Z dlouhodobého hlediska tak nezanedbatelně ušetříte na nákladech.

Pro automatizovaný výdej barelové vody v místech, kde tráví čas větší množství lidí, užíváme tzv. watercoolery, výdejníky vody, které mohou kromě jednoduché obsluhy zajistit ohřev na různé teploty, důkladnou filtraci či přípravu limonád.

 

DETAILNÍ INFORMACE O NAŠICH BARELECH