Představení výrobníků sody

Výrobník sody je přístroj vhodný například do kancelářských, firemních či jídelních prostor pro jednoduchý a automatizovaný výdej sodové vody, jež je základem i pro limonády, které je možné tímto přístrojem také vyrábět. Jednoduše kamkoliv, kde je zvýšená nutnost přísunu vody a kde je třeba dodávat chutné nápoje většímu množství lidí.

Sodobary se mohou stát velmi vítaným prostředkem k nabuzení energie v pracovním dni, neboť takto „po domácku“ vyráběná sodovka je velice chutná a osvěžující. Mohou to potvrdit řádově stovky tisíc nebo možná i víc pracovních míst po celém světě, které univerzální technologii tohoto typu již dlouhá léta využívají k radosti svých zaměstnanců, návštěvníků a podobně.

Nabízíme vám výrobníky sody, které jsou vyrobeny za použití vysoce kvalitních materiálů. Jedná se tak o nejkvalitnější stroje ve své kategorii, s vysokou životností a multifunkčními vlastnostmi, které umožňují vodu chladit (či ohřívat) na požadovanou teplotu a pečlivě filtrovat podle evropských norem. (Jak tato filtrace funguje se můžete dočíst kliknutím zde.) Jejich výkon zajišťuje i bezproblémové fungování nezávisle na množství vyrobené sody.

Přístroj je zároveň charakteristický velmi jednoduchým ovládáním (skrze tlačítko) a naprosto nenáročnou údržbou. Díky bezpečnostním prvkům zabraňuje i nenadálému a nechtěnému úniku vody.

Mezi hlavní výhody výrobníku sody určitě patří ušetření nákladů za nákup obyčejně prodávané sody nebo limonád v plastových lahvích.

 

DETAILNÍ INFORMACE O NAŠICH VÝROBNÍCÍCH SODY

Zajímavost – Co je vlastně soda?

Sodová voda či sodovka je voda, která byla uměle nasycena oxidem uhličitým. Poprvé spatřila světlo světa roku 1767 v leedském pivovaru v Anglii. Za jejího vynálezce je považován chemik a vzdělanec Joseph Priestley.

V dnešní době se často konzumuje v kombinaci s ovocným džusem, je také mixována s alkoholickými nápoji (převážně whiskey, brandy, Campari, apod.) pro výrobu koktejlů. Nejčastěji se s ní však setkáváme při užívání populárních sycených limonád jako například Coca-Cola, Sprite a jiné značky, pro které tvoří naprostý základ.