Watercooler System

Společnost Watercooler System s.r.o. (dále jen WS ) se zabývá zásobováním firem, kanceláří, státních institucí, domácností atd. přírodní pramenitou vodou ve velkoobjemových barelech (19l). Zboží Vám dovezeme na Vámi určené místo, a to max. 24 h. od podání objednávky. Zabýváme se prodejem a pronájmem aquabarů jak na barelovou vodu, tak i na vodu z vodovodního řádu tzv. watercoolery POU (Point of use). Kromě výdejníků vody poskytuje společnost WS pro své klienty i kvalitní kávový servis , ve spolupráci se společností Witt Praha, v podobě kávovarů a instantních směsí. K výše uvedeným výdejníkům vody poskytuje společnost WS kompletní záruční i pozáruční servis . Veškeré služby, objednávky a údržba je realizována do druhého dne od objednávky. Svou flexibilitou se společnost WS. snaží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Společnost WS působí převážně v Praze a Středočeském kraji a je schopna realizovat zakázky v oblasti celé ČR.

Společnost působí na českém trhu od roku 1998 jako fyzická osoba až do roku 2007, kdy byla transformována na právnickou osobu s obchodním názvem Watercooler System s.r.o. se sídlem Žulová 374, 155 31 Praha 5. Firma je zapsána v OR, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 126570. Od prvopočátku se firma zabývala zásobováním firem pramenitou vodou a řešením pitného režimu pomocí watercoolerů a sodobarů. Firma se snaží svým zákazníkům zajišťovat služby na nejvyšší úrovni kvality. Ke každému zákazníkovi přistupuje velice individuálně a maximálně vstřícně.

Kdo si nás vybral

Naši klienti

Škála našich klientů je široká. Dodáváme do domácností, stejně jako do velkých firem. Podívejte se na naše vybrané reference.