Připravujete akci, kde budete potřebovat velké množství sody? Pak neváhejte a půjčte si na ni náš sodobar. Skvělá soda za minimální náklady!

Připravujete akci, kde se bude občerstvovat hodně lidí. Pak by na ni rozhodně neměl chybět barelový automat. Vhodný i na přípravu instant. nápojů.

Každý sodobar/výdejník potřebuje občas vyčistit. Povolejte do služby naše techniky, aby byl váš přístroj opět jako nový a se skvělou filtrací vody.

Náš tým techniků dokáže poprat s jakoukoliv poruchou vašich sodobarů a výdejníků. Rychlost, profesionalita a příznivá cena jsou u nás samozřejmostí.

Řekněte ano ozonu, ne nečistotám. Naše ozonové generátory jsou ekonomicky výhodná a šetrná cesta dezinfekce. Přesvědčte se sami.

Bakterie nemají šanci proti naším UVc germicidním lampám. Jejich světlo dokonale likviduje veškeré jejich zárodky.

Dopřejte si krystalicky čistou vodu. Naše mechanické filtry vám pomohou zbavit vodu chloru a nečistot. Neváhejte a zjistěte více.

Dopřejte si krystalicky čistou vodu. Díky naším filtrům bude i běžná voda z vodovodního řádu zbavena chloru a nečistot.

Ideální volba pro všechny bary a restaurace, které potřebují opravdu velké množství sody. Naše podstolní sodobary jsou tu pro vás.

Milujete chuť perlivé sodovky a chcete si ji dopřát denně doma za minimální náklady? Naše sodobary přemění vodu z vodovodu na lahodnou studenou sodu.

Jedná se prakticky o identický systém jako u barelových watercoolerů. Jediný a dosti zásadní rozdíl je v tom, že jako zdroj vody je využívána vodovodní síť s chlorovanou pitnou vodou.

Zařízení, na kterém se narazí barel, a které vodu předem vychladí na teplotu okolo 8°C, nebo ohřeje na teplotu 95°C – tedy k přípravě instantní kávy, čaje a jiných instantních nápojů.